• 1 Pl

    Transport, Logistyka i Spedycja

  • 2 Pl

    Logistyka i transport kolejowy

WITAJCIE

“POLBILDING SP. z o.o. SP. K.” to firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z państwami UE i wiodącymi producentami z WNP (Federacja Rosyjska, Republika Białorusi, Ukraina, Litwa), a także innymi krajami jak Gruzja, Egipt, Iran, Chiny.

Głównym kierunkiem działalności firmy “POLBILDING SP. z o.o. SP. K.” jest dostawa chemikaliów, koksu i węgla oraz różnego rodzaju produktów sypkich w dużych ilościach (w tym także gruzów niestandardowych) na terytorium Ukrainy, wszystkich państw Europy i WNP. Tylko w okresie od 2008 do 2011 roku za pomocą “POLBILDING SP.Z O.O. SP. K.”, dostarczono 1 300 000 ton węgla energetycznego z Rosji do Polski, Czech i innych państw Unii Europejskiej.  

Wszystkie rodzaje gruzów, przed dostawą do kupującego, przechodzą ścisłą kontrolę jakości ze szczegółową certyfikacją. Główne rodzaje kontroli obejmują: KM 0-10 mm, KO 10-25 mm, KO 20-40 mm, KD 25-80 mm, koks +60 mm, koks +80 mm, a także benzen, oczyszczony benzen , fenol, żywica węglowa, pak, szczaw, butanol  i inne.

“POLBILDING SP. Z O.O. SP. K.” to idealny partner dla zakładów metalurgicznych (dostawa różnych rodzajów koksu), zakładów żelazostopów (dostawa orzecha koksu), producentów gaźników (specjalizujących się w produkcji kalcynowanego koksu naftowego o małym uziarnieniu), zakładów odlewniczych, zakładów produkcji wełny mineralnej i sody kalcynowanej.

“POLBILDING SP. Z O.O. SP. K.” to gwarant udanej transakcji dostawy na dowolnym poziomie. Wysoki poziom jakości i komfortowe warunki współpracy z firmą wynikają z doświadczenia, a także z wypracowanych tradycji. “POLBILDING SP. Z O.O. SP. K.” to przedsiębiorstwo rodzinne, obejmujące kilka pokoleń specjalistów najwyższej klasy.

Firma handlowa “POLBILDING SP. ZO.O. SP. K.” ma doświadczenie współpracy z największym partnerem transportowym w Europie, firmą DBSchenker, specjalizującą się na opracowaniu przewozów ładunków wielkogabarytowych na terytorium krajów europejskich oraz państw z bliskiej zagranicy.

Firma istnieje od 2013, więc nie mogła dostarczać koksu wcześniej.